Священна Пісідійська Митрополія повідомляє, що 22 червня 2026 року вона прийняла групу з 30 паломників з Греції, які представляють Союз Смирнських, на чолі з його президентом паном Георгієм Архонтакісом та у супроводі пана Косми Хатоглу.
Прочани відвідали церкву Святого Алипія під час вечірнього богослужіння, де їх привітав Його Високопреосвященство митрополит Пісідійський Іов. Після служби та відвідин церкви Його Високопреосвященство пригостив їх у залі Митрополії.
Священна Митрополія дякує Союзу Смирнським за візит і бажає всім здоров’я і Божого благословення.

















