6 червня 2024 року Високопреосвященніший митрополит Пісідійський Іов очолив Божественну літургію над мощами святителя Миколая у крипті базиліки в Барі, Італія. Йому співслужили Високопреосвященніші митрополити Петро Аксумський (Олександрійський Патріархат), Василій Константійський та Аммохостський (Кіпрська Церква) та Георгій Михалівський та Кошицький (Церква Чеських земель та Словаччини). Митрополит Іов спільно з кардиналом Куртом Кохом головував на засіданні Координаційного комітету Об’єднаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою та Православною Церквою.
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9204-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9203-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9210-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9211-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9213-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9209-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9194-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9205-1024x683.jpeg)
![](https://pisidia.church/wp-content/uploads/2024/06/IMG_9208-1024x720.jpeg)